Op deze pagina staan de vaste activiteiten die de kerk organiseert. Er worden ook regelmatig bijzondere diensten en activiteiten georganiseert. Wil je hiervan op de hoogte blijven, abonneer je dan op kerknieuws.
Na een zomer waarin we goed zijn uitgerust, gaan we weer met veel enthousiasme aan de slag om lekkere maaltijden te maken. Op vrijdag 19 september is de eerste Met Elkaar Eten maaltijd van het seizoen 2025-2026. Hoewel dat één van de laatste dagen van de zomer is, weten we nu nog niet of het aangenaam weer zal zijn. Wat wel vaststaat, is de warme sfeer die tijdens de maaltijd heerst in de Kapelzaal, mede veroorzaakt door de gasten, die van een heerlijke maaltijd genieten. In de zaal staan 8 tafels met elk 5 personen. Dat zorgt er voor de je elkaar redelijk goed kunt verstaan. Dat is heel prettig want de bedoeling van deze bijeenkomsten is dat mensen met elkaar in contact komen en elkaar beter leren kennen. Iedereen is hierbij welkom: jong of oud, man of vrouw, uit het hele dorp, alleen of met meer personen, kerkelijk meelevend of niet, als u maar met goede zin komt. Heel vaak hebben we al gehoord dat de deelnemers het een fijne ervaring vonden de maaltijd samen met andere mensen te gebruiken. Wij nodigen u uit aan deze maaltijd deel te nemen.Lees meer
Iedere woensdagmorgen van 10.00 - 12.00 uur in de Dorpskerk en iedere donderdagmorgen van 10.00 - 12.00 uur in de Scheppingskerk kan er houdbaar voedsel worden ingeleverd. In beide kerken staan kratten klaar om gevuld te worden met uw gulle gaven. Iedere eerste dinsdag van de maand is er bij de Scheppingskerk van 7.30 uur tot 16.30 uur ook een grote inzameling voor de Voedselbank, tegelijkertijd met de inname van oud papier en boeken voor de boekenmarkt.
Voor wie een Stil Moment zoekt in de hectiek van deze tijd, je bent welkom in een van de kerkgebouwen. Om een kaarsje aan te steken, te bidden of een gesprek te voeren met een pastoraal medewerker of predikant.
Ongeveer 14 jaar geleden is deze gesprekskring o.l.v. twee predikanten gestart met de bespreking van ‘De golfslag van de tijd’ van Gerben Heitink. Toen het boek uit was stopten zij met deze kring. Een aantal leden was zo enthousiast dat we zelfstandig verder zijn gegaan. We bespreken nu steeds een boekje dat door een van de leden wordt uitgezocht (niet verplicht). Alle gesprekken zijn steeds weer goed en verrassend, we graven soms best diep. Zinnige gesprekken die je niet snel elders zult voeren. Het gaat ergens over, zeker ook over de huidige tijd. Er komt heel veel aan de orde, we praten soms buiten het boekje om.Lees meer
Op zes vrijdagen werk je aan een icoon. Je schildert hem op een plank en werkt met pigmenten en goud.
Jouw afbeelding wordt samen met Thea van te voren uitgezocht.
De iconen worden vanaf 19 december tentoongesteld in de Dorpskerk. Feestelijke opening van de expositie van de gemaakte iconen op vrijdag 19 december in de Dorpskerk.Lees meer