Op deze pagina staan de vaste activiteiten die de kerk organiseert. Er worden ook regelmatig bijzondere diensten en activiteiten georganiseert. Wil je hiervan op de hoogte blijven, abonneer je dan op kerknieuws. Wees welkom!
Terugblik workshop beelden van Maria Magdalena
Beelden van Maria Magdalena
Maria Magdalena, zo bekend en toch ook zo onbekend. Wat weten we echt van haar? In de Bijbel valt slechts beperkt over haar te lezen.
Het CBI heeft dit kerkelijk jaar Maria Magdalena in de spotlights gezet om haar beter te leren kennen. Er waren boekbesprekingen, een lezing, een Dienst van Woord, Beeld en Geluid en op 31 mei kregen we een creatieve kans om ons persoonlijke beeld van Maria Magdalena vorm te geven, onder leiding van Mary van ’t Woud en Edith Neijenhuis. Dit kon d.m.v. boetseren, schilderen of tekenen.Lees meer
Iedere woensdagmorgen van 10.00 - 12.00 uur in de Dorpskerk en iedere donderdagmorgen van 10.00 - 12.00 uur in de Scheppingskerk kan er houdbaar voedsel worden ingeleverd. In beide kerken staan kratten klaar om gevuld te worden met uw gulle gaven. Iedere eerste dinsdag van de maand is er bij de Scheppingskerk van 7.30 uur tot 16.30 uur ook een grote inzameling voor de Voedselbank, tegelijkertijd met de inname van oud papier en boeken voor de boekenmarkt.
Voor wie een Stil Moment zoekt in de hectiek van deze tijd, je bent welkom in een van de kerkgebouwen. Om een kaarsje aan te steken, te bidden of een gesprek te voeren met een pastoraal medewerker of predikant.
De oerverhalen in het begin van de bijbel, Genesis 1-11, hebben de toon gezet; zo zijn ze opgetekend ten tijde van de Babylonische ballingschap. Dan begint het verhaal van Abram die Abraham wordt. Wie durft dat? Op weg gaan zonder TomTom en bankpas, verzekering en reisplan? Wie durft zich nog los te maken van het veilig vertrouwde om met een stem op pad te gaan?
Ongeveer 14 jaar geleden is deze gesprekskring o.l.v. twee predikanten gestart met de bespreking van ‘De golfslag van de tijd’ van Gerben Heitink. Toen het boek uit was stopten zij met deze kring. Een aantal leden was zo enthousiast dat we zelfstandig verder zijn gegaan. We bespreken nu steeds een boekje dat door een van de leden wordt uitgezocht (niet verplicht). Alle gesprekken zijn steeds weer goed en verrassend, we graven soms best diep. Zinnige gesprekken die je niet snel elders zult voeren. Het gaat ergens over, zeker ook over de huidige tijd. Er komt heel veel aan de orde, we praten soms buiten het boekje om.Lees meer